مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه ادیب منطقه ۱۳

ورود به صفحه کاربری

اطلاعیه آزمون آنلاین دبیرستان

1397/07/07

با سلام


با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری و حضور آن در رندگی افراد، امروزه به کارگیری این تکنولوژی و فناوری ها در جهت حل مشکلات و مسائل غیرقابل چشم پوشی است. امروزه افراد در همه حوزه ها و تخصص ها ازاین فناوری استفاده می کنند مدارس هم می توانند از این فناوری و تکنولوژی در حوزه آموزشی استفاده نمایند با توجه به اینکه دبیران با دانش آموزان سروکار دارند و نسل فعلی دانش آموزان علاقه زیادی نسبت به این فناوری دارند بنابراین دبیرستان ادیب از این فرصت استفاده کرده و با استفاده از آزمون آنلاین خدماتی ویژه به دانش آموزان ارائه می دهد تمام سعی و تلاش مان بر این است تا آزمون آنلاین بهترین و مؤثرترین نتیجه را برای دانش آموز به دنبال داشته باشد. به این منظور دبیرستان سعی دارد با برگذاری آزمون آنلاین به فرآیند یادگیری دانش آموزان کمک کند.
با توجه به توضیحاتی که در کلاس به دانش آموزان عزیز داده شده است، دبیرستان در روز دوشنبه 9/7/97 اولین مرحله آزمون های آنلاین را به صورت آزمایشی برگزار می کند. این آزمون در ساعت 8 شب آغاز می شود و دانش آموزان یک ساعت فرصت دارند تا به سوالات مطرح شده پاسخ دهند.
دانش آموزان به منظور شرکت در آزمون به سایت www.monta.ir مراجعه خواهند کرد.توجه داشته باشید که نام کاربری و رمزعبور دانش آموزان در برگه ای مخصوص هر دانش آموز، در کلاس های توزیع شده است.
ضمنا به منظور شرکت در آزمون از مرورگر گوگل کروم استفاده شود و یا در صورت تمایل به استفاده از تلفن همراه یا تبلت، از اپلیکیشن منتا استفاده شود. همچنین تصاویر آموزشی و فایل برنامه منتا (نسخه اندروید) در ادامه ارسال می شود.
 لطفا دانش آموزان محترم در روزهای باقی مانده به آزمون به سایت منتا مراجعه کنند و وارد پنل شخصی خود شوند و در صورت وجود هر گونه مشکل به دفتر رایانه دبیرستان مراجعه نمایند.

http://adib13.com/images/uploaded/Monta-1.0.4.rar